Psy a škrečky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psy a škrečky

Fórum o psoch a škrečkoch
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Psy a škrečky

Goto down 
+2
Dona
seron
6 posters
AutorSpráva
seron




Počet príspevkov : 3
Registration date : 18.01.2007

Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: Psy a škrečky   Psy a škrečky Icon_minitimePo január 22, 2007 3:49 pm

Dobry den.Mam krasnu sučku stafforda.Vsetci milovnici psov a skreckov piste.Mam doma tiez aj 2 škrečky volaju sa Kajka a Mrkvicka.Ked mate doma škrečky alebo psy piste.Dakujem za vase odpovede flower flower flower
Návrat hore Goto down
Dona

Dona


Počet príspevkov : 52
Registration date : 03.09.2006

Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Psy a škrečky   Psy a škrečky Icon_minitimePi január 26, 2007 10:01 pm

Ja mám šteniatko DONU je to americký kokeršpaniel. Čierny a pod na spodnej starne krku biely pásik a škrečíka ,ktorému som dala meno ŠKREKY.
Návrat hore Goto down
http://www.noddy.estranky.cz/
Tao

Tao


Počet príspevkov : 6
Registration date : 31.05.2007

Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Psy a škrečky   Psy a škrečky Icon_minitimePi jún 01, 2007 3:06 pm

ja mam doma dva skrecky Ňufku a Bundášika a psika ktory ma meno Ajda.je to fenka nemeckeho ovciaka.
Návrat hore Goto down
Dona

Dona


Počet príspevkov : 52
Registration date : 03.09.2006

Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Psy a škrečky   Psy a škrečky Icon_minitimeNe jún 03, 2007 9:38 am

Škoda že moj Škreky mi už zomrel a potom som mala Snowyho no a on tiež Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ..................No a teraz mám Snowyho 2.
Návrat hore Goto down
http://www.noddy.estranky.cz/
Emilia

Emilia


Počet príspevkov : 12
Registration date : 06.04.2008

Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: AWOJKY   Psy a škrečky Icon_minitimeUt apríl 15, 2008 3:28 pm

Ahoj ja mám 2 škrečky menom Lili a Mlil (mená som vimyslela ja).Chcela by som mat ešte Yorkshirskeho teriera sunny
Návrat hore Goto down
lucia

lucia


Počet príspevkov : 34
Age : 29
Localisation : Martin
Registration date : 05.04.2008

Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Psy a škrečky   Psy a škrečky Icon_minitimeSo apríl 19, 2008 12:43 pm

Ahoyte ja mám doma 3 džungárskych a 1 sýrskeho škrečka. I love you
Mala som aj maltezáčika ale toho sme museli dať preč-do rodinného domu. pale
Návrat hore Goto down
kika96219




Počet príspevkov : 7
Registration date : 19.09.2009

Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Psy a škrečky   Psy a škrečky Icon_minitimeSt september 23, 2009 8:41 pm

volá sa ciber rasu neviem a byva vedla nasej chaty je to najmilsí pes na svete nekuse,ale nevie sa hrat lebo uz od mala sa sním nikto nehral to je vsetko.(vlastného psíka nemôzem mat Sad)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Psy a škrečky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Psy a škrečky   Psy a škrečky Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Psy a škrečky
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Psy a škrečky :: Psy :: Šteniatka-
Prejdi na: