Psy a škrečky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psy a škrečky

Fórum o psoch a škrečkoch
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ajda

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Tao

Tao


Počet príspevkov : 6
Registration date : 31.05.2007

Ajda Empty
OdoslaťPredmet: Ajda   Ajda Icon_minitimeŠt máj 31, 2007 11:25 pm

Mam psika fenku nemeckeho ovciaka vola sa Ajda.Narodila sa 5.4. 2007 takze je este steniatko.je cela cierna.prve dva-tri dni smutila za bracekmi a sestrickami ale potom to preslo a zacala vystrkovat rozky.Ajda je velky papkacik.vsetko co jej dame,zatial len navlhcene granule a sem-tam trosicku masa,hned spapa kolko krat sa ani nestihneme otocit. Very Happy mame ju velmi radi.
Návrat hore Goto down
Tao

Tao


Počet príspevkov : 6
Registration date : 31.05.2007

Ajda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ajda   Ajda Icon_minitimePi jún 01, 2007 3:07 pm

nasa ajda vsetko kuse a hlavne nas.prejde jej to?zacina byt akasi agresivna nenecha sa vyhresit vrci a steka na nas vyjavuje vsetky znamky dominancie,prejde ju to?ma mesiac a pol. confused
Návrat hore Goto down
Dona

Dona


Počet príspevkov : 52
Registration date : 03.09.2006

Ajda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ajda   Ajda Icon_minitimeNe jún 03, 2007 9:44 am

Moja Dona prvych 5 dni tiež plakala za svojimi 2 bračekmi a za rodičmi cele noci som stravila pri nej. Ona strašne kusala. Ruky som mala cele dokusane až do krvi ale ked mala asi 7-8 mesiacov tak už prestala ale teraz ma 1 rok narodila 14.5.2006 no namiesto kusania skáče. Je to americký kokeršpaniel. No som velmi rada že nekuše.
Návrat hore Goto down
http://www.noddy.estranky.cz/
Dona

Dona


Počet príspevkov : 52
Registration date : 03.09.2006

Ajda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ajda   Ajda Icon_minitimeNe jún 03, 2007 9:46 am

Ale Dona na nas nevrcala a nechala sa vyhresit ona sa bala vsetkeho.
Návrat hore Goto down
http://www.noddy.estranky.cz/
lucia

lucia


Počet príspevkov : 34
Age : 29
Localisation : Martin
Registration date : 05.04.2008

Ajda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ajda   Ajda Icon_minitimeUt apríl 08, 2008 3:47 pm

Jasne že ju to prejde.Ale musíte ju od malička cvičiť a dať jej najavo,kto je tu pánom.Moja Ajda( I love you I love you I love you ) tiež hrýzla,ked bola maličká ale prešlo ju to.Musíš jej dať niečo na hryzenie inak si pochutí na topánke,pauči. Wink
Potrebuje len dobrý tréning(!),pokojného pána,niečo na obhrýzanie a čas.je to ešte štena a tak je normálne,že všetko hryzie.Toto je to najkrajšie obdobie-ked je šteňa.Tak jej to dopraj.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ajda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ajda   Ajda Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ajda
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Psy a škrečky :: Psy :: Šteniatka-
Prejdi na: